Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Marysieńka napisał:
Strefa była tylko taryfą przetargowa przed wyborami, po wyborach całkowicie zapomniana przez władze, jak niepotrzebny balast przekazany jej przez poprzednika.
Zryty łbie - kiedy powstała Strefa Ekonomiczna, a kiedy były wybory ??? Jaka inwestycja miała powstać na tym obszarze ? Jak długo będziesz jeszcze na forum wcikać userom kit ? Odnośnie budowy TESCO i innych przedstwicielstw/ firm: dobrze, że w naszym grajdołku coś nowego powstaje. Liczy się każda większa inwestycja - Stary Kraśnik gnuśnieje w maraźmie - wystarczy spojrzeć, jak po 17.00 zamiera ruch na rynku, i w jego okolicach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe może macie GODZINE POLICYJNĄ w starym Kraśniku??hehehe Inwestycje??A co TY lub gmina ma z tego??Te TESKA sreska sa zwolnione z podatków, a cały utarg idzie poza granice Polski.Dadzą jakieś ochłapy ludziom typu 10 miejsc pracy za najniższą krajową...ale trzeba mieć coś w głowie niż szukać przecen gdzie HARNAŚ jest tańszy... zobacz: http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=7313
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Zryty łbie - kiedy powstała Strefa Ekonomiczna, a kiedy były wybory ??? Jaka inwestycja miała powstać na tym obszarze ? Jak długo będziesz jeszcze na forum wcikać userom kit ? Odnośnie budowy TESCO i innych przedstwicielstw/ firm: dobrze, że w naszym grajdołku coś nowego powstaje. Liczy się każda większa inwestycja - Stary Kraśnik gnuśnieje w maraźmie - wystarczy spojrzeć, jak po 17.00 zamiera ruch na rynku, i w jego okolicach ...
W którym to tak miejscu wciskam ten kit userom? I może do tego co czytasz podchodz mniej emocjonalnie, a bardziej uwaznie, gdyż nie pisałm o okresie od jej powstania do wyborów,tylko od okresu przedwyborczego po czasy obecne. A przez rok duzo można zrobic. A tak przez ten czas teren strefy został pozostawiony sam sobie. Władze miasta planowały nawet sprzedać jej teren w drodze przetagu albo oddać w użytkowanie wieczyste.I dopiero teraz przy okazji przedstawiania strategii rozwoju miasta na najbliższe lata, jej temat powrócił. A i tak nie wiadomo czy został złożony nowy wniosek, jak to wynikało ze słów pana burmistrza czy został zaktualizowany ten poprzedni złożony jeszcze przez Czubinskiego, a który znajdował sie na liscie rezerwowej tylko wymagał tego zaktualizowania. Ale tym samym, jeśli wniosek na dofinansowanie został złozony i liczyło na jego realizację, to i musiały być zarezerwowane własne fundusze na ten cel. Co sie z nimi stało? A odnośnie Tesco, to nie jest zadna inwestycja, którą miasto mogło by sie chlubić i zasłaniac, że w ogóle powstało. Wieczorny marazm na ulicach nie tylko w Starym ale i na Fabrycznym widać.I powstanie jeszcze jednego marketu na pewno tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
W którym to tak miejscu wciskam ten kit userom? I może do tego co czytasz podchodz mniej emocjonalnie, a bardziej uwaznie, gdyż nie pisałm o okresie od jej powstania do wyborów,tylko od okresu przedwyborczego po czasy obecne. A przez rok duzo można zrobic. A tak przez ten czas teren strefy został pozostawiony sam sobie. Władze miasta planowały nawet sprzedać jej teren w drodze przetagu albo oddać w użytkowanie wieczyste.I dopiero teraz przy okazji przedstawiania strategii rozwoju miasta na najbliższe lata, jej temat powrócił. A i tak nie wiadomo czy został złożony nowy wniosek, jak to wynikało ze słów pana burmistrza czy został zaktualizowany ten poprzedni złożony jeszcze przez Czubinskiego, a który znajdował sie na liscie rezerwowej tylko wymagał tego zaktualizowania. Ale tym samym, jeśli wniosek na dofinansowanie został złozony i liczyło na jego realizację, to i musiały być zarezerwowane własne fundusze na ten cel. Co sie z nimi stało? A odnośnie Tesco, to nie jest zadna inwestycja, którą miasto mogło by sie chlubić i zasłaniac, że w ogóle powstało. Wieczorny marazm na ulicach nie tylko w Starym ale i na Fabrycznym widać.I powstanie jeszcze jednego marketu na pewno tego nie zmieni.
Czy mamy jakiegoś tłumacza na forum ? Czy może ktoś tzw. "złote myśli" tego poqurwieńca przełożyć na j. polski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Czy mamy jakiegoś tłumacza na forum ? Czy może ktoś tzw. "złote myśli" tego poqurwieńca przełożyć na j. polski ?
Oto pokrętne i zawoalowane wyznanie Pani Marii. " niektóre osoby maja problemy z nauczeniem sie czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia czy matematyki. Być może to jakaś forma dys..., tylko kiedy ja byłam dzieckiem takie okreslenia jeszcze nie funkcjonowały"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Czy mamy jakiegoś tłumacza na forum ? Czy może ktoś tzw. "złote myśli" tego poqurwieńca przełożyć na j. polski ?
Zbyt duzo prawdy napisałam, że aż jest nie do przyjęcia przez takiego obłudnika i musi szukac sposoby, zeby ją zagłuszyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUSTE LUDZISKA TO NAJDROŻSZY SKLEP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby miasto tętniło źyciem po 17. jego mieszkańcy muszą być zamożni. A tu dominuje bidota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,14157683,Lokalizator___znajdziemy_kazdego_po_numerze_telefonu_.html     To jednak nie wszystko. Skoro już zdecydowałam się na zlokalizowanie jednej osoby, to Lokalizator będzie mi teraz wysyłać 2 SMS-y tygodniowo. Jakie i po co? Tego dowiadujemy się z regulaminu: 6. Wiadomości będą zawierały cytaty motywacyjne wykorzystywane w zaawansowanych technikach psychologii sukcesu, dzięki którym między innymi będzie mógł na nowo określić swoje cele życiowe, zwiększyć wydajność w pracy czy bardziej cieszyć się życiem. 7. Koszt jednej otrzymanej wiadomości to 4,92 zł z VAT. Ale to nie wszystko. Ponieważ mam już założone konto na Lokalizatorze, to mogę skorzystać ze Strefy VIP. I co w niej znajdziemy? "Listę poradników". A dokładniej - jeden przewodnik, zatytułowany "Jedz mniej, by żyć dłużej". Sprawdzam więc, czym zaskoczy mnie poradnik. No i cóż. Jeśli oczekiwaliście treści, to ponownie będziecie zawiedzeni. "Poradnik" składa się z trzech zdań. Tak, z TRZECH zdań.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D Bardzo dobrze,że powstalo Tesco będzie konkurencja dla nas emerytów to zbawienie.można kupić taniej nawet mięso a w osiedlowych sklepach personel naburmuszony klient to wróg i drożyzna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga - zgłaszajcie do moderatorów te kryptoreklamy jak powyższa - jest to oszustwo, i nabijanie ludzi w butelkę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...